404  

A keresett oldal nem található.
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Őrbottyán
    99 m2   |   360 m2 Telek   |   4 Szoba   |  
    Panorámás, sarok telken található otthon Őrbottyánban – Új Építésű, Hőszivattyús Otthon Eladó! Szeretne egy modern, energiatakarékos otthont, ahol a rezsi miatt nem kell aggódnia? Őrbottyán közkedvelt, panorámás részén, egy 808 nm-es saroktelken induló projektünk utolsó szabad háza várja új tulajdonosát! A telken két teljesen különálló családi ház épül, melyek közül a „B” épület már gazdára talált. Most az „A” épületet kínáljuk megvételre, amely saját, 360 nm-es privát telekrésszel rendelkezik. Főbb paraméterek: •Alapterület: nettó 99 nm lakótér + 16 nm terasz. •Elosztás: Amerikai konyhás nappali + 3 külön nyíló hálószoba, kamra, fürdő, külön WC, háztartási helyiség és tágas előtér. •Telek: 360 nm-es, saját használatú telekrész. Műszaki tartalom: •Rezsicsökkentett jövő: Modern hőszivattyús fűtésrendszer padlófűtéssel minden helyiségben. •Energiatakarékosság: 10 cm-es grafitos Dryvit szigetelés és napelem előkészítés. •Gazdaságos üzemeltetés: H-tarifa igénybevétele biztosított. •Minőségi építés: Beton gerendás födém, amely teljesen pakolható és terhelhető, így extra tárolókapacitást nyer a padlástérben. •Kényelem: Burkolt autóbeálló az árban! Mikor költözhet? Az építkezés 2026. január végén indul (időjárás függvényében). A tervezett átadás augusztus vége, de az építkezés ütemétől függően ez korábban is megvalósulhat! Bónusz lehetőség: Mivel az építkezés most indul, a belső kialakításban még apróbb módosításokra van lehetőség, így valóban saját ízlésére szabhatja leendő otthonát! Irányár: 105.5 M Ft Ne maradjon le az utolsó lehetőségről ezen a kiváló helyszínen! Keressen bizalommal a hét bármely napján, és nézzük meg együtt a helyszínt! Kérem forduljon hozzám bizalommal, és egyeztessünk megtekintési időpontot! TEKINTSE MEG IRODÁNK TOVÁBBI KÍNÁLATÁT LOGÓNKRA KATTINTVA.
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Göd
    122 m2   |   780 m2 Telek   |   5 Szoba   |  
    Gödön a Nevelekben, csendes már beépült, zöld környezetben, ÚJ ÉPÍTÉSŰ FÖLDSZINTES, takarékos önálló családiház eladó.  Az ház elrendezése kiváló. Az épület nagyon jó minőségben, magas műszaki tartalommal készül.  A műszaki tartalomból:  30-as PTH tégla+ 15 cm dryvitszigetelés Betonfödém Bramac tetőcserép Fehér, műanyag bejátrati ajtó, valamint ablakok háromrétegű üvegezéssel. Elektromos alumínium redőnyök. Térkövezett gk. beálló és gyalogos járda. 10 kw-os hőszívattyú padlófűtéssel, valamint magasoldalfali fancoilok előcsövezése hűtéshez-fűtéshez. Választható műszaki tartalom: Szaniterek br. 600.000 Ft Hidegburkolat br. 10.000 Ft/ nm Melegburkolat (vynil) br. 8500 Ft/ nm Beltéri ajtó br. 100.000 Ft/db kilinccsel együtt   OTTHON START HITEL PROGRAM, CSALÁDI OTTHONTEREMTÉSI KEDVEZMÉNY (CSOK) és az ILLETÉKKEDVEZMÉNYEK igénybe vehetők, hitelügyintézésben díjtalanul segítséget nyújtunk. Megtekinthető telefonos időpont-egyeztetés alapján: Lovack Tamás 20/559-3395
    0
  • kenburns2
    Eladó Ikerház, Veresegyház
    141 m2   |   740 m2 Telek   |   5 Szoba   |  
    Veresegyházon ÚJ ÉPÍTÉSŰ, CSOK-KÉPES EMELETES IKERHÁZ ELADÓ! HŐSZIVATTYÚ, PADLÓFŰTÉSSEL!  ALACSONY ENERGIA-FELHASZNÁLÁS H TARIFÁS MÉRŐÓRA! Az ingatlan elosztása (141,54 nm) Földszint: -Előszoba. -Nagy nappali, külön konyha résszel. -Háztartási helyiség. -WC.   Emelet: - 4 hálószoba. -WC. -Fürdő. -Zuhanyzó. -Közlekedő.   Garázs is tartozik a házhoz, amely 16,5 nm! Műszaki tartalomból: - 30 cm-es Porotherm tégla falazattal+12 cm grafitos dryvit szigeteléssel készül az ingatlan. - A homlokzati nyílászárók 3 rétegű üvegezésű, műanyag típusok. A fűtést és a meleg vizet HŐSZIVATTYÚ biztosítja, padlófűtéssel. - Burkolatok, szaniterek, igény szerint választhatók. Elhelyezkedés: Veresegyház csendes részén, zöldövezeti részen helyezkedik el az ingatlan. Bolt, vasútállomás 1 perc sétára található! Kérem forduljon hozzám bizalommal, és egyeztessünk megtekintési időpontot! TEKINTSE MEG IRODÁNK TOVÁBBI KÍNÁLATÁT LOGÓNKRA KATTINTVA.
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Vác
    45 m2   |   660 m2 Telek   |   1 + 1 Szoba   |  
    Építse fel álmai otthonát Vácon! – Lakható szuterénnel, gyümölcsfás telekkel!   Vác közkedvelt, csendes részén, Máriaudvaron kínálok eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlant/ telket. Ez a lehetőség tökéletes választás azoknak, akik egy nyugodt, zöld környezetben szeretnék megvalósítani saját családi házukat, miközben az ingatlan alsó szintje már most is teljes értékű életteret biztosít.   Főbb paraméterek: Telek mérete: 660 nm (sík, rendezett, körbekerített) Jelenlegi lakóépület: 45 nm-es, tégla építésű szuterén lakrész Állapot: A hirdetésben szereplő állapotban eladó (az emeleti szint építése az új tulajdonosra vár) Közművek: Víz, villany, csatorna bevezetve Fűtés: Elektromos fűtés   Miért érdemes ezt az ingatlant választania? Azonnal költözhető: A pince/szuterén rész teljesen lakható állapotban kerül átadásra. Található benne 1,5 szoba, egy konyha-étkező és egy fürdőszoba, így az építkezés ideje alatt is biztosított a lakhatás. Gondozott kert: A telek sík, könnyen karbantartható, és már termő gyümölcsfákkal van beültetve. Saját kút: A kertben egy fúrt kút is található, ami jelentősen megkönnyíti a locsolást és csökkenti a költségeket. Kiváló elhelyezkedés: Máriaudvar Vác egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis békés városrésze, jó közlekedéssel és természetközeli hangulattal.   Ár: 31 000 000 Ft   Jöjjön el, nézze meg személyesen, és lássa meg benne a lehetőséget!   Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Vácrátót
    80 m2   |   500 m2 Telek   |   4 Szoba   |  
    Új építésű, ALACSONY ENERGIAFELHASZNÁLÁSÚ családi ház eladó Vácrátóton. Vácrátóton, a Szent István lakóparknál eladásra kínálunk egy KIVÁLÓ MINŐSÉGBEN épülő, önálló családi házat, nagy telekkel és alacsony energiafelhasználású kivitelezéssel!   Amit érdemes tudni róla: A fűtést hőszivattyú biztosítja padlófűtéssel, a nyílászárók pedig korszerű, háromrétegű hőszigetelt üvegezés, műanyag ablakok. A külső szigetelés 15 m vastag grafitos hőszigetelés. A kertben térkövezett autóbeálló kerül kialakításra, a burkolatok, szaniterek és belső ajtók pedig az új tulajdonos igénye szerint választhatók. Megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelezőtől vásárolható az ingatlan!   Főbb jellemzők: Hasznos alapterület: 80 nm. Telek mérete: 500 nm. Kiváló energiahatékonyság. Minőségi anyaghasználat.   Elhelyezkedés, környezet: Csendes, biztonságos település, ahol a természet közelsége és a nyugalom kéz a kézben jár a modern élet kényelmével. A híres Vácrátóti Arborétum és a környező zöld területek friss levegőt és kikapcsolódási lehetőséget kínálnak, miközben Budapest és Gödöllő is gyorsan, könnyedén elérhető.   Kérem forduljon hozzám bizalommal és egyeztessünk megtekintési időpontot! TEKINTSE MEG IRODÁNK TOVÁBBI KÍNÁLATÁT LOGÓNKRA KATTINTVA.  
    0
  • kenburns2
    Eladó Építési telek, Dunakeszi
    1483 m2 Telek   |  
    KÖZVETLENÜL DUNAPARTI, BUDAI HEGYEKRE PANORÁMÁS TELEK, széles dunaparti fronttal eladó!  Duna felett magasan helyezkedik el, árvízveszély MENTES telek!  Engedélyezett, megerősített KŐ TÁMFAL határolja a telket.  KIEMELKEDŐ AJÁNLAT.  LEGJOBB BUDAI PANORÁMÁS TELEK DUNAKESZIN.  Védett a magas vízállástól, de elevehetetlen Budai-Dunai panorámát, és nyugalmat biztosít tulajdonosa számára.  Szomszédban új építésű, kúltúrált luxusházak találhatók. M2 autóút 1 perc távolságban. Bevásárlási lehetőség a közelben.  Várom megtisztelő hívását. 
    0
  • kenburns2
    Eladó Téglalakás, Vác
    31 m2   |   6 m2 Telek   |   1 Szoba   |   1. Emelet
    Dunakanyar Residence – Panorámás prémium otthonok Vác déli kapujában!   Vác dinamikusan fejlődő déli lakóterületén, a Duna közvetlen közelében valósul meg a térség legkorszerűbb társasházi beruházása. A Dunakanyar Residence nem csupán egy lakópark, hanem egy életstílus: prémium minőségű, liftes, panorámás lakások, ahol a kényelmi szolgáltatások házon belül érhetőek el.   Miért válassza a Dunakanyar Residence-t? Kényelem és Szolgáltatások: Saját kávézó, reggeliző/étterem, pékség, cukrászda, üzletek és irodák közvetlenül az épületben. Modern Gépészet: Időtálló, minőségi alapanyagok és korszerű, energiatakarékos műszaki megoldások. Közösségi Extrák: Játszótér, biciklitároló és mélygarázs biztosítja a lakók nyugalmát. Jövőállóság: E-autó töltési lehetőség biztosított. Kiváló Lokáció: Budapest mindössze 30 percre, a Duna-part és a kerékpárút pedig karnyújtásnyira található.   Modern gépészet és hőszigetelés: Hőszivattyús rendszer: Fenntartható és gazdaságos üzemeltetés. Mennyezeti hűtés-fűtés: Helyiségenként szabályozható, zajmentes rendszer, amely huzathatás nélkül, egyenletesen biztosítja a tökéletes hőmérsékletet (egészségesebb alternatíva a klasszikus klímánál). 3 rétegű nyílászárók: Nagy üvegfelületek a rengeteg természetes fényért, kiváló hő- és hangszigeteléssel. Árnyékolás és védelem: Minden hálószobában beépített redőny és szúnyogháló alaptartozék.   Kulcsrakész belső kialakítás: Választható burkolatok: Alakítsa saját ízlésére otthonát hideg- és melegburkolatok széles választékából! Minőségi szaniterek: Modern szerelvények és szaniterek a vételár részét képezik.   Biztonság: Emelt hanggátlású, prémium biztonsági bejárati ajtók minden lakásnál. Megjegyzés: A konyhabútor és a lámpatestek nem részei a vételárnak, így azok egyéni stílusban, a beköltözés után alakíthatók ki.     Parkolás és Tárolás – Biztonság és Extra Funkciók   A Dunakanyar Residence tervezésekor kiemelt figyelmet fordítottunk a gépjárművek és szabadidős eszközök biztonságos elhelyezésére: Zárt, egyedi garázsok: A mélygarázsban – a hagyományos beállók mellett – kialakításra kerülnek minden oldalról zárt, 15-16 m²-es garázshelyek is. Ez tökéletes választás azoknak, akik maximális védelmet és szeparációt keresnek autójuknak. Teremgarázs és felszíni beállók: Választható opciók a lakók igényei szerint, kényelmes manőverezési lehetőséggel. Kerékpártárolás: A teremgarázshelyek elrendezése lehetővé teszi a biciklik praktikus és biztonságos tárolását is. Saját tárolók: A lakásokhoz külön tároló helyiségek is vásárolhatóak, így a lakótér tehermentesíthető a szezonális tárgyaktól.   Tervezett átadás: 2027. I. negyedév.
    0
  • kenburns2
    Eladó Ikerház, Fót
    142 m2   |   635 m2 Telek   |   5 Szoba   |  
    Eladó Fót egyik legkedveltebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 142 m²-es ikerház fél rendkívül széles telekkel! Az ingatlan ideális választás nagycsaládosoknak vagy azoknak, akik szeretik a tágas, világos tereket és a privát kertvárosi hangulatot. A házhoz egy saját használatú, 635 m²-es telek tartozik, amely bőséges teret enged a pihenésnek, kertészkedésnek. Műszaki tartalom és energetika: •Fűtés/Hűtés: Modern, rendkívül gazdaságos hőszivattyús rendszer. •Hőleadás: Minden helyiségben kényelmes padlófűtés biztosítja az egyenletes meleget. •Nyílászárók: 3 rétegű üvegezéssel ellátott hőszigetelt ablakok a maximális csend és hőtartás érdekében. •Rezsiköltség: Az energiatakarékos megoldásoknak köszönhetően a ház fenntartása minimális költséggel jár. Szabja saját ízlésére! Mivel az ingatlan még befejezés előtt áll, az új tulajdonosnak lehetősége van saját igényei és stílusa szerint alakítani a belső tereket. A vételár részét képezik az alábbiak, melyek meghatározott keretösszegen belül szabadon választhatók: •Minőségi szaniterek, •Modern hideg- és melegburkolatok, •Belső ajtók. Az ingatlan elosztása: A tervezésnél a funkcionalitás és a kényelem volt a fő szempont. A belső terek elosztása: •Nappali + Étkező: Hatalmas, napfényes amerikai konyhás nappali, amely a családi élet központja. •Hálószobák: 4 szoba. •Vizesblokkok: 2 modern fürdőszoba a reggeli készülődés megkönnyítésére. •Külön háztartási helyiség. •Garázs: Az épület részét képezi egy kényelmes, zárt garázs. Főbb paraméterek: •Alapterület: 142 m² •Telek terület: 635 m² •Ár: 135.000.000 Ft •Lokáció: kiváló közlekedés, rendezett környék. Miért érdemes ezt választani? A környék infrastruktúrája kiváló: iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőségek a közelben, Budapest pedig autóval és tömegközlekedéssel is gyorsan elérhető. Jöjjön el, nézze meg személyesen és szeressen bele új otthonába! Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján! TEKINTSE MEG IRODÁNK TOVÁBBI KÍNÁLATÁT LOGÓNKRA KATTINTVA.
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Vác
    90 m2   |   500 m2 Telek   |   4 Szoba   |  
    Vác kertes házas övezetében MINIMÁL STÍLUSÚ ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZAK ELADÓK! Az elhelyezkedése kiváló, nagyon könnyen megközelíthető az M2-es autóúttól VAGY A VÁROSKÖZPONTBÓL IS A ház magas műszaki tartalommal, nagyon jó minőségben épül. Az elosztása kiváló, nagy amerikai konyhás nappali+3 nagy hálószoba, 2 fürdőszoba, háztartási helyiség kerül kialakításra. Az épület kimagasló műszaki tartalommal, "A+"-s energetikai besorolással készül: 30 cm porotherm külső falazat+15 cm homlokzatszigetelés, padlón 10 cm-es lépésálló szigetelés+mennyezet 30 cm kőzetgyapot, levegő-víz rendszerű Fujitsu hőszivattyú beépített 180 literes víztartállyal, padlófűtéssel. 4KW-os napelem rendszerrel telepítve.   Burkolatok, szaniterek, belső ajtók, falszínek igény szerint választhatók. Várható átadás 2025. év vége. Megtekinthető telefonos időpont-egyeztetés alapján: Lovack Tamás 20/559-3395 lovacktamas@dunakeszihaz.hu DUNAKESZI INGATLANKÖZPONT – www.dunakeszihaz.hu Dunakeszi és környéke legnagyobb ingatlanválasztéka (Dunakeszi, Fót, Göd, Sződliget, Vác) eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! INGYENES HITELÜGYINTÉZÉS!
    0
  • kenburns2
    Eladó Családi ház, Göd
    145 m2   |   600 m2 Telek   |   5 Szoba   |  
    Göd központi részén eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ÖNÁLLÓ  CSALÁDI HÁZAK! A házak közel 150 m²-esek, amelyekben amerikai konyhás nappali, szoba, fürdő, kamra,  3 szoba, fürdőszoba kerül kialakításra. A ház kitűnő minőségben épül 30-as téglából + 12 grafitos szigeteléssel. A fűtésről hőszivattyú gondoskodik, padlófűtéssel. A kivitelező megbízható, referenciával rendelkezik. CSALÁDI OTTHONTEREMTÉSI KEDVEZMÉNY (CSOK) és az ILLETÉKKEDVEZMÉNYEK igénybe vehetők, hitelügyintézésben díjtalanul segítséget nyújtunk. Megtekinthető telefonos időpont-egyeztetés alapján: Lovack Tamás +36205593395
    0

Milyen ingatlant keres?

Eladó
Kiadó
-
millió Ft
-
m2
-
m2

Dunakeszi Ingatlanközpont

 

Dunakeszi, Fót, Göd és Budapest északi agglomerációjában foglalkozunk eladó ingatlanok közvetítésével, kiadó ingatlanok bérbeadásával, valamint ingatlanok építésével. Munkatársaink nagyon jól ismerik Dunakeszi térség ingatlanpiacát, így tudnak segíteni az ingatlant keresőknek vagy eladóknak.

Szolgáltatásaink: eladó ház, lakás, telek, kiadó ingatlan közvetítés, értékbecslés, energetikai tanúsítvány, ügyvéd, jogi tanácsadás, ingatlan szerződéskötés, ingatlanépítés, hitelügyintézés.  A gyerekeket játéksarokkal, valamint ingyenes parkolási lehetőséggel várjuk kedves ügyfeleinket!

Eladó ingatlana van,
vagy épp ingatlant keres?
Adja meg adatait és segítünk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése